Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej informacji w zakładce Informacja o plikach Cookies

O nas

Szanowna Klientko, Szanowny Kliencie,

Witamy w RZET Cezary Urbański – wielobranżowym sklepie internetowym, oferującym, między innymi  artykuły pomagające przełamywać bariery. 

RZET to skrót od „radość, zabawa, edukacja terapia”


Nie nadążając za nowoczesną technologią, mamy coraz mniej czasu dla siebie i najbliższych. Zamykamy się w sobie, stając się na pozór samowystarczalnymi, odrębnymi jednostkami, efektem jest stres, lęk, depresja, poczucie samotności i uzależnienia.


Artykuły w naszym sklepie mają na celu dostarczanie bodźców i pomocy edukacyjno-terapeutycznych, pomagających przełamać własne ograniczenia przez zabawę i radość.

Oferujemy specjalistyczne artykuły, które mogą wzbudzić Państwa zainteresowanie oraz książki. Produkty dostępne w naszym sklepie skutecznie poprawiają sprawność sensoryczną, motoryczną, logopedyczną sprzyjającą rozwojowi, edukacji i stosowane są przez terapeutów w skutecznym leczeniu syndromów ADHD, autyzmu, Aspergera i innych chorobach cywilizacyjnych.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą


Cezary i Małgorzata Urbańscy