Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej informacji w zakładce Informacja o plikach Cookies

Orędzie Kursu Cudów Tom 1 i 2

Orędzie Kursu Cudów Tom 1 i 2

dr Kenneth Wapnick.

Orędzie Kursu cudów. Tom I - Wszyscy są wezwani. Tom II - Niewielu decyduje się słuchać (wydanie połączone, obejmujące 2 tomy)

"Orędzie Kursu cudów" jest przystępnym omówieniem nauk Kursu cudów wraz z dyskusją i wskazówkami, jak uniknąć ich opacznego rozumienia. Tom I - Wszyscy są wezwani, mógłby równie dobrze nosić tytuł Czego naucza "Kurs cudów"? podczas gdy tom II - Niewielu decyduje się słuchać - mógłby być zatytułowany Czego "Kurs cudów" nie naucza? 

W pierwszym tomie autor omawia zasadnicze przesłanki programu nauki Kursu cudów, natomiast w tomie drugim zwraca uwagę studentów na najczęściej popełniane przez nich błędy w przeświadczeniu, że naucza ich czegoś, o czym faktycznie nie ma w nim mowy, przez co zaprzeczają jego autentycznemu posłaniu, tym samym utrudniając sobie osiągnięcie celów jego nauki - radości i pokoju wewnętrznego.

Tom pierwszy prezentuje studentom wstępnie zaznajomionym z treścią Kursu cudów jego streszczenie, będące wnikliwą prezentacją jego głównych zasad wraz z dyskusją praktycznych implikacji tych zasad w sferze religijnej, duchowej, etycznej, moralnej i naszych codziennych postaw. 

Celem tomu Niewielu decyduje się słuchać jest - o czym czytamy we Wstępie - przekazanie wskazówek pomocnych w uniknięciu potencjalnych pomyłek wynikających z błędnego rozumienia, studiowania i implementowania w codziennym życiu nauk Kursu cudów. To pozwoli studentom oszczędzić mnóstwo czasu a wszak to jest celem... cudów.


dr Kenneth Wapnick

Orędzie Kursu cudów. Tom I - Wszyscy są wezwani. Tom II - Niewielu decyduje się słuchać (wydanie połączone, obejmujące 2 tomy)

przełożył: Cezary E. Urbański

ISBN 978-83-924823-6-9

format: 143x205 mm (A5) 

538 str., oprawa klejona 

Napisz opinię

Zaloguj się lub Załóż konto.
  • Kod produktu: 180121233808
  • Dostępność: W magazynie
  • 79.80 zł