Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej informacji w zakładce Informacja o plikach Cookies

Suplement Kursu cudów

Suplement Kursu cudów

Suplement Kursu cudów

Psychoterapia: intencja, proces i praktyka

(1973, 1975)

Pamflet jest znakomitym podsumowaniem kursowych zasad uzdrawiania ze szczególnym uwzględnieniem praktyki psychoterapii, która jest w nim opisywana jako łączenie się psychoterapeuty z pacjentem w Duchu Świętym. Zawiera szereg zaskakujących tez, całkowicie rozbieżnych z klasycznym pojmowaniem procesu psychoterapii. Jest to materiał przydatny dla osób zawodowo zajmujących się psychoterapią, które zapoznały się z Kursem cudów i pragną w swojej praktyce wykorzystać jego nauki.


 Pieśń modlitwy; modlitwa, przebaczenie, uzdrowienie

(1977)

Drugim pamfletem jest Pieśń modlitwy, spisana między wrześniem a listopadem 1977 r. Pamflet ten jest pięknym podsumowaniem kursowych nauk na temat przebaczania i uzdrowienia w kontekście modlitwy. Choć nie zawiera żadnych nowych idei, wprowadza nieco odmienną terminologię a zwłaszcza określenie „przebaczenie celem zniszczenia” (ang. forgiveness-to-destroy). Niniejszy termin określa fałszywe przebaczenie, powszechnie stosowane w tym świecie, w myśl którego mielibyśmy przebaczać sobie nawzajem. Jest również o nim mowa w samym Kursie cudów, choć nigdy nie pada w nim ten termin. A co najważniejsze, pamflet szczegółowo opisuje znaczenie modlitwy włącznie z kwestią proszenia Ducha Świętego i wyjaśnia, o co faktycznie powinniśmy prosić. Właśnie ta kwestia stała się bezpośrednim impulsem do spisania tego pamfletu, gdyż była istotna w relacji Helen z Jezusem.

Z języka angielskiego przełożył Cezary Eugeniusz Urbański

68 str. Format A5 (143x205 mm) oprawa klejona

ISBN 978-83-924823-6-9

Cena: 15,99 zł (cena zawiera 5% podatek VAT)


Napisz opinię

Zaloguj się lub Załóż konto.
  • Kod produktu: 190619080542
  • Dostępność: W magazynie
  • 15.99 zł

Tagi: Suplement Kursu cudów,