Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej informacji w zakładce Informacja o plikach Cookies

Twoja Nieśmiertelna Rzeczywistość

Twoja Nieśmiertelna Rzeczywistość

"Twoja Nieśmiertelna Rzeczywistość" to druga książka Garego Renarda, autora bestsellerowego "Zniknięcia Wszechświata".

Mistrzowie Arten i Pursah powracają z kolejną porcją fascynujących informacji, o tym jak stosować duchowe nauki w praktyce codziennego dnia. Zdumiewające przesłanie, lecz napisane łatwo przyswajalnym, dowcipnym dialogiem będzie darem dla każdego poszukiwacza duchowości. Dzięki temu przejdziesz od etapu teorii do etapu doświadczenia Boskości i odczynienia ego.

Podobnie jak pierwszy bestseller Gary'ego, ta książka bazuje na naukach dwóch klasycznych dzieł duchowości: "Ewangelii Tomasza" i "Kursu Cudów". Jednak zamiast uczyć tradycyjnie pojmowanego przebaczania, kładzie ona nacisk na nowy, kwantowy rodzaj przebaczania oraz na konieczność pracy nad umysłem, co w rezultacie pomoże Ci przełamać cykl narodzin i śmierci. Dodatkowo w książce znajduje się podane przez Mistrzów tłumaczenie całej Ewangelii św. Tomasza, tak jak brzmiała ona w oryginale, przed 2 tysiącami lat!

Format A5, oprawa broszurowa klejona, 234 str.

ISBN 978-83-944209-0-1

Napisz opinię

Zaloguj się lub Załóż konto.
  • Kod produktu: 191106212439
  • Dostępność: W magazynie
  • 29.90 zł

Tagi: Twoja Nieśmiertelna Rzeczywistość,