Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej informacji w zakładce Informacja o plikach Cookies

Zrozumieć Kurs cudów. Historia, przesłanie i dziedzictwo ścieżki duchowej

Nowość Zrozumieć Kurs cudów. Historia, przesłanie i dziedzictwo ścieżki duchowej

Opinie znanych autorów o książce D. Patricka Millera Zrozumieć Kurs cudów

„Wreszcie mam książkę, którą mogę z radością polecić znajomym pytającym mnie o Kurs cudów. Jest ona bardzo przejrzystym i dokładnym opisem ważnych i kontrowersyjnych spraw związanych z Kursem. Dzięki starannym badaniom i umiejętnościom dziennikarskim Patrick Miller przybliża Czytelnikowi historię trzymającą w napięciu”.

— dr Lee Jampolsky, autor książki Healing the Addictive Personality

„W końcu mamy wyważony, rzetelny, dobrze napisany raport na temat duchowego nauczania, które w cudowny sposób zmieniło życie tak wielu ludzi, wliczając w to moje własne. Zrozumieć Kursu Cudów... to ta „inna” książka, którą każdy student Kursu powinien posiadać”.

— dr Joan Borysenko, autorka Your Soul’s Compass

„Bardzo potrzebna, uczciwa i wrażliwa ocena zagadkowego, poważnego i zaskakująco wpływowego elementu życia duchowego XXI wieku”.

— dr Jacob Needleman, autor książki Why can’t We Be Good?

„Można go kochać lub nienawidzieć, ale Kurs cudów jest coraz trudniejszy do zignorowania. Jako oddolny fenomen amerykański, Kurs jest głęboko duchowy, ale nie jest religijny i demokratyczny, ale nie dogmatyczny. Książka Millera jest po prostu świetną lekturą, zabawnym i niezwykle dokładnym przedstawieniem dziwniejszej od fikcji historii Kursu”.

— dr Lucia Capacchione, autorka książki Recovery of Your Inner Child

„Kiedy przeczytałem relację D. Patricka Millera z jego własnych doświadczeń z Kursem cudów, poczułem, że po raz pierwszy usłyszałem autentyczną ocenę tego tematu i zrozumiałem, dlaczego Kurs jednych nieodparcie przyciąga zaś innych odrzuca. To wspaniały reportaż na temat popularnego i ważnego zjawiska duchowego”.

—Dan Wakefield, autor Returning: A Spiritual Journey

 

 

Zrozumieć Kurs cudów. Historia, przesłanie i dziedzictwo ścieżki duchowej
290 str. Format A5
oprawa klejona
ISBN
978-83-954722-1-3

Napisz opinię

Zaloguj się lub Załóż konto.
  • Kod produktu: 220906194207
  • Dostępność: W magazynie
  • 39.00 zł

Tagi: Zrozumieć Kurs cudów. Historia, przesłanie i dziedzictwo ścieżki duchowej,